Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Alergologiczna

Godziny przyjęć

Piątek 11:30 - 16:00

Numer telefonu

+48 604 615 151

Adres przychodni​

ul. Żywiecka 609, Wieprz 34-382

Poradnia Alergologiczna Merkury Medica w Wieprzu

Specjalista z zakresu alergologii zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wywoływanych przez określone alergeny.

Do poradni alergologicznej Merkury Medica warto wybrać się po stwierdzeniu nasilających się w okresie pylenia objawów takich jak: wodnisty katar, świąd skóry, wysypka lub inne zmiany skórne, przekrwienie spojówek, napady kichania. Podczas wizyty alergolog przeprowadza rozpoznanie dolegliwości – wywiad alergologiczny oraz zleca niezbędne badania (np. testy skórne).

poradnia alergologiczna Jastrzębie Zdrój

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Nieleczona alergia może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Specjalista może pomóc w identyfikacji przyczyny alergii, udzielić porad dotyczących unikania alergenów oraz zasugerować odpowiednie leczenie. Jeśli zauważysz u siebie lub u bliskiej osoby objawy alergii, skontaktuj się z naszą poradnią alergologiczną w Wieprzu, aby umówić się na konsultację. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 604 615 151 lub poprzez formularz kontaktowy.

alergolog jastrzębie zdrój

Co powinieneś wiedzieć o alergologii?

Alergologia to obszar medycyny zajmujący się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem alergii. Jest to jedna z dynamiczniej rozwijających się specjalizacji medycyny, dzięki czemu ciągle powstają nowe metody diagnostyki oraz wzrostu świadomości społecznej w kwestii profilaktyki alergicznej. Wczesne rozpoznanie i leczenie alergii znacząco zwiększają szanse na skuteczną terapię i życie bez objawów alergicznych. Regularne badania alergologiczne, takie jak testy skórne czy ocena poziomu przeciwciał IgE, mogą pomóc w rozpoznaniu alergenów i wyborze odpowiedniej terapii. Ścisła współpraca z alergologiem może znacząco poprawić jakość życia osób cierpiących na alergie i zapewnić im odpowiednie wsparcie medyczne.

Nasi specjaliści

dr n.med. Ewa Liska-Markiel

Alergolog

Więcej informacji

Cennik usług alergologicznych

Konsultacja 200 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica