Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Urologiczna

Godziny przyjęć

Czwartek: 15:00 - 18:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Urologiczna Merkury Medica

Poradnia urologiczna Merkury Medica w Jastrzębiu-Zdroju oferuje diagnostykę, leczenie oraz profilaktykę chorób układu moczowo-płciowego.

Urolog jest lekarzem specjalizującym się w diagnozowaniu, leczeniu oraz profilaktyce chorób układu moczowo-płciowego u mężczyzn i kobiet. Częstotliwość wizyt u urologa zależy od wieku pacjenta, historii medycznej, ryzyka wystąpienia określonych schorzeń oraz obecnych objawów. W zależności od konkretnego problemu pacjenta, lekarz może zlecić dodatkowe specjalistyczne badania. Poradnia urologiczna Merkury Medica to zespół profesjonalistów, którzy zadbają o Twoje zdrowie.

poradnia urologiczna jastrzębie zdrój

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Jeśli potrzebujesz wizyty u urologa, umów się na konsultacje do naszej poradni. Jeśli pacjent doświadcza jakichkolwiek niepokojących objawów związanych z układem moczowo-płciowym, nie powinien zwlekać. Częstotliwość wizyt u urologa zależy od wieku pacjenta, historii medycznej, ryzyka wystąpienia określonych schorzeń oraz obecnych objawów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

poradnia chirurgiczna Jastrzębie Zdrój

Co powinieneś wiedzieć o urologii?

Urologia to dziedzina medycyny skoncentrowana na badaniu, diagnozowaniu i leczeniu schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet. Ze względu na kluczowe funkcje, jakie pełnią narządy wchodzące w skład tego układu, urologia odgrywa istotną rolę w ogólnym zdrowiu pacjentów. W dobie nowoczesnej medycyny, urologia dynamicznie się rozwija, oferując pacjentom zaawansowane metody diagnostyczne i terapeutyczne. Wczesne wykrycie i leczenie problemów urologicznych, takich jak kamienie nerkowe, zapalenia czy nowotwory, znacząco zwiększa szanse na skuteczną terapię i uniknięcie powikłań. Regularne wizyty kontrolne u urologa oraz badania, takie jak USG układu moczowego czy cystoskopia, są niezbędne w wczesnym rozpoznawaniu i monitorowaniu schorzeń urologicznych.

Nasi specjaliści

dr n.med. Tadeusz Dzióba

Urolog

Więcej informacji

Cennik usług urologicznych

Konsultacja 200 zł
Konsultacja + USG 250 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica