Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Psychoterapeutyczna

Godziny przyjęć

Codziennie 8:00 - 13:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Psychoterapeutyczna Merkury Medica

Psychoterapia jest przestrzenią do pracy nad sobą, gdzie możesz zdobyć lepsze zrozumienie siebie, swoich potrzeb i celów. Regularne sesje terapeutyczne mogą pomóc w głębszym poznaniu siebie i własnych przekonań. Psychoterapeuta może nauczyć Cię technik radzenia sobie ze stresem, komunikacji i innych umiejętności, które będą przydatne w codziennym życiu. Każdy pacjent jest traktowany z szacunkiem, zrozumieniem i profesjonalizmem, aby mógł odzyskać równowagę psychiczną i cieszyć się lepszą jakością życia.

poradnia psyhoterapeutyczna

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wizyty u psychoterapeuty, umów się do nas na konsultacje. Rozmowa z psychoterapeutą może być kluczowym krokiem w dbaniu o swoje zdrowie psychiczne i dobrostan emocjonalny. Korzystanie z pomocy psychoterapeuty jest świadomą decyzją o dbaniu o swoje zdrowie psychiczne. To inwestycja w siebie, która może przynieść długotrwałe korzyści w wielu aspektach życia. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

psychoterapeuta

Co powinieneś wiedzieć o psychoterapii

Psychoterapia to proces pomocy psychologicznej skupiony na leczeniu różnorodnych problemów emocjonalnych, psychicznych oraz behawioralnych. Prowadzona jest przez wykwalifikowanych specjalistów, takich jak psychoterapeuci, psychologowie czy psychiatrzy. Istnieje wiele podejść i metod w psychoterapii, w tym terapia poznawczo-behawioralna, psychodynamiczna, humanistyczna czy systemowa. Wybór odpowiedniej metody zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz charakteru problemu. Psychoterapia może być prowadzona indywidualnie, w parach, rodzinie czy grupie. Jej głównym celem jest poprawa jakości życia pacjenta poprzez zrozumienie i przetworzenie trudnych emocji, przekonań czy doświadczeń.

Nasi specjaliści

mgr Aurelian Malik

Psychoterapeuta

Więcej informacji

Cennik usług psychoterapeutycznych

Konsultacja 150 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica