Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Onkologiczna

Godziny przyjęć

Poniedziałek: 13:00 - 17:00
Środa: 17:00 - 20:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Onkologiczna Merkury Medica

Poradnia onkologiczna Merkury Medica w Jastrzębiu to nowoczesna i wyspecjalizowana przychodnia skoncentrowana na diagnozowaniu, leczeniu oraz wsparciu pacjentów z chorobami nowotworowymi. Nasi specjaliści to wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i leczeniu nowotworów. Z pasją podchodzą do każdego przypadku, oferując indywidualne podejście do pacjenta.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wizyty u onkologa, umów się do nas na konsultacje. Pamiętaj, że profilaktyka i wczesne wykrywanie nowotworów znacznie zwiększają szanse na skuteczne leczenie i pełne wyleczenie. Regularne konsultacje i badania, zwłaszcza w przypadku osób z grupy podwyższonego ryzyka, są kluczowym elementem dbania o zdrowie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

poradnia chirurgiczna Jastrzębie Zdrój

Co powinieneś wiedzieć o onkologii

Onkologia to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem nowotworów. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin medycyny, co wiąże się z ciągłym odkrywaniem nowych metod diagnostycznych, terapeutycznych oraz rosnącą świadomością społeczną na temat profilaktyki nowotworowej. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że nie każdy guz jest złośliwy; różnicujemy nowotwory na łagodne i złośliwe. Wczesne wykrycie i leczenie raka znacząco zwiększa szanse na skuteczną terapię i powrót do zdrowia. Regularne badania profilaktyczne, takie jak mammografia czy badanie kolonoskopowe, mogą pomóc w identyfikacji nowotworów w początkowym stadium.

Nasi specjaliści

lek.med. Grzegorz Sapeta

Onkolog

Więcej informacji

Cennik usług onkologicznych

Pierwsza Konsultacja 250 zł
Kolejna Konsultacja 220 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica