Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia kardiologiczna

Godziny przyjęć

Środa: 8:00 - 13:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

W Poradni Kardiologicznej Merkury Medica dbamy o Twoje serce

Nasza poradnia kardiologiczna w Jastrzębiu-Zdroju oferuje specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych chorób układu sercowo-naczyniowego, takich jak nabyte i wrodzone wady serca, niewydolność serca, choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, arytmię, aż po schorzenia układu krążenia związane z wiekiem. Zapewniamy również dostęp do zaawansowanych badań laboratoryjnych i diagnostyki. Nasz wykwalifikowany zespół kardiologów zapewni Ci kompleksową i skuteczną opiekę kardiologiczną.

poradnia kardiologiczna

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wizyty u kardiologa, umów się do nas na konsultacje. Serce jest najważniejszym organem w ciele człowieka. Nie należy lekceważyć żadnej z objawów chorób serca. Jeśli odczuwasz ból bądź dyskomfort w okolicy klatki piersiowej, który czuć podczas codziennych aktywności, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

poradnia chirurgiczna Jastrzębie Zdrój

Co powinieneś wiedzieć o kardiologii

Kardiolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom układu sercowo-naczyniowego. Jego zakres obowiązków obejmuje zarówno ocenę objawów i wykonanie badań diagnostycznych, takich jak EKG, echokardiogram czy koronarografia, jak i zalecanie odpowiedniego leczenia, które może obejmować farmakoterapię, procedury interwencyjne czy chirurgiczne. Kardiolog często współpracuje z innymi specjalistami, takimi jak chirurdzy kardiochirurgiczni czy radiolodzy, aby zapewnić kompleksową opiekę pacjentom z problemami sercowymi.

Nasi specjaliści

lek. Marcin Sitko

Kardiolog

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Więcej informacji

Cennik usług kardiologicznych

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog
Konsultacja 150 zł
Wizyta + ECHO + EKG 300 zł
USG tętnic szyjnych 250 zł
Badanie wysiłkowe 270 zł

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica