Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Ginekologiczna

Godziny przyjęć

Piątek 13:00 - 17:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Ginekologiczna Merkury Medica

Ginekolog to lekarz zajmujący się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych u kobiet oraz prowadzeniem ciąży i porodu. Korzystanie z regularnych badań ginekologicznych pozwala na wczesne wykrycie potencjalnych problemów zdrowotnych oraz otrzymanie właściwej opieki medycznej. Nawet jeśli kobieta czuje się zdrowa, warto umawiać się na rutynowe wizyty, ponieważ wiele chorób może rozwijać się bez wyraźnych objawów w początkowych stadiach. Wczesne wykrycie choroby znacząco zwiększa szanse na skuteczne leczenie. Wiele problemów ginekologicznych może wpływać na zdrowie psychiczne kobiety, dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia lub skierowanie do specjalisty. Każda kobieta powinna zgłaszać się na wizyty u ginekologa przynajmniej raz do roku.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wizyty u ginekologa, umów się do nas na konsultacje. Warto podkreślić, że wielu ginekologów posiada również kwalifikacje z zakresu położnictwa (są tzw. ginekologami-położnikami) i zajmuje się opieką nad kobietami w trakcie ciąży, porodu oraz połogu. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

poradnia chirurgiczna Jastrzębie Zdrój

Co powinieneś wiedzieć o ginekologii

Ginekologia to dziedzina medycyny skupiająca się na zdrowiu układu rozrodczego kobiety oraz piersi. Jest to specjalność niezbędna dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, ponieważ zajmuje się szerokim zakresem kwestii, od menstruacji, przez ciążę, aż po menopauzę. Regularne wizyty u ginekologa są kluczem do wczesnego wykrywania i leczenia wielu schorzeń, takich jak endometrioza, torbiele jajników czy nowotwory. Ponadto ginekolog doradza w kwestiach antykoncepcji, planowania rodziny oraz zdrowia seksualnego. Każda kobieta powinna być świadoma swojego ciała i regularnie konsultować się ze specjalistą, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Nasi specjaliści

lek.med. Anna Stachurska-Mucha

ginekolog-położnik

Więcej informacji

Cennik usług ginekologicznych

Konsultacja 200 zł
Konsultacja z USG 250 zł
Cytologia 60 zł
Cytologia cienkowarstwowa na podłożu płynnym - LBC 110 zł
HPV DNA HR, 18 typów 16, 18 i inne (met. PCR) + LBC (cytologia cienkowarstwowa na podłożu płynnym) 210 zł
Biopsja Endometrium 500 zł
Mycoplasma i Ureaplasma 80 zł
Posiew na nosicielstwo z odbytu (Streptococcus agalactiae) 40 zł
Posiew na nosicielstwo z pochwy (Streptococcus agalactiae) 40 zł
Posiew na nosicielstwo z pochwy i odbytu (Streptococcus agalactiae) 40 zł
Wymaz bakteriologiczny z pochwy 50 zł
Wymaz z przedsionka pochwy u dziewczynek 45 zł
Antybiogram 20 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica