Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Dermatologiczna

Godziny przyjęć

Wtorek 14:00 - 18:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Dermatologiczna Merkury Medica

Dermatolog to specjalista w zakresie diagnozy, leczenia i profilaktyki chorób skóry, włosów, paznokci i błon śluzowych. Wizyty u dermatologa odgrywają kluczową rolę w zachowaniu zdrowia skóry, włosów i paznokci oraz w zapobieganiu, diagnozowaniu i leczeniu wielu schorzeń. W poradni dermatologicznej Merkury Medica w Jastrzębiu-Zdroju pacjenci mogą liczyć na najwyższej jakości opiekę medyczną. Staranność, zaangażowanie i profesjonalizm lekarzy gwarantują, że pacjenci otrzymują najlepsze dostępne leczenie. Regularne wizyty u dermatologa i przeprowadzanie odpowiednich badań diagnostycznych są kluczowe dla wczesnego wykrywania, prawidłowej diagnozy i skutecznego leczenia różnych schorzeń skórnych.

poradnia dermatologiczna jastrzębie zdrój

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Jeśli potrzebujesz wizyty u dermatologa, umów się na konsultacje do naszej poradni. Warto pamiętać, że skóra jest kluczowym elementem naszego wyglądu, ale również barierą ochronną dla całego organizmu. Dbając o jej zdrowie, dbamy jednocześnie o nasze ogólne samopoczucie i dobre funkcjonowanie organizmu. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

dermatolog jastrzębie zdrój

Co powinieneś wiedzieć o dermatologii?

Dermatologia to dziedzina medycyny skoncentrowana na badaniu, diagnozowaniu i leczeniu schorzeń skóry, włosów i paznokci. Jest to obszar medycyny o ogromnym znaczeniu, biorąc pod uwagę, że skóra to największy narząd ludzkiego ciała i odgrywa kluczową rolę w ochronie przed czynnikami zewnętrznymi. Wraz z postępem technologicznym i medycznym, dermatologia nieustannie się rozwija, wprowadzając nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że nie każda zmiana skórna jest niebezpieczna. Wczesne wykrycie i leczenie schorzeń skóry, takich jak nowotwory, egzemy czy łuszczyca, znacząco zwiększa szanse na skuteczną terapię i poprawę jakości życia. Regularne wizyty kontrolne u dermatologa oraz badania, takie jak dermatoskopia, mogą pomóc w identyfikacji problemów skórnych w ich początkowym stadium

Nasi specjaliści

dr n.med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

Dermatolog

Więcej informacji

Cennik usług dermatologicznych

Konsultacja 200 zł
Wizyta + badanie dermatoskopem 250 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica