Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Chorób Płuc Dzieci

Godziny przyjęć

Piątek 16:00 - 19:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Pulmonologii Dziecięcej Merkury Medica

Specjalista z zakresu pulmonologii dziecięcej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu oddechowego u dzieci. Dodatkowo, pulmonolog dziecięcy odgrywa kluczową rolę w monitorowaniu rozwoju płuc u dzieci z przewlekłymi schorzeniami, takimi jak mukowiscydoza czy przewlekła choroba płuc.

Do Poradni Pulmonologii Dziecięcej Merkury Medica w Jastrzębiu warto udać się, gdy zauważamy u dziecka objawy takie jak: przewlekły kaszel, trudności w oddychaniu, nawracające zapalenia oskrzeli czy astma. Specjalista w naszej klinice przyjmuje niemowlęta od pierwszego dnia życia. Podczas wizyty nasz pulmonolog dziecięcy przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny oraz zleca odpowiednie badania (np. spirometrię, testy alergiczne), aby dokładnie zdiagnozować i zaplanować skuteczne leczenie.

Poradnia Pulmonologii dziecięcej Jastrzębie-Zdrój

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE!

Zdrowie płuc najmłodszych pacjentów jest ważne dla ich ogólnego rozwoju i zdrowia w przyszłości. Specjalista w naszej poradni chorób płuc dzieci w Jastrzębiu może pomóc zidentyfikować przyczynę problemów oddechowych, doradzić w zakresie leczenia i profilaktyki oraz zaproponować odpowiednie metody terapeutyczne. Jeśli zauważysz u swojego dziecka jakiekolwiek objawy problemów z oddychaniem, nie zwlekaj z umówieniem konsultacji w naszej poradni. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

pulmonologia dziecięca Jastrzębie-Zdrój

Co powinieneś wiedzieć o pulmonologii dziecięcej?

Pulmonologia dziecięca to specjalizacja medyczna skupiająca się na badaniu, diagnozowaniu i leczeniu chorób układu oddechowego u dzieci. Jest to dziedzina, która dynamicznie się rozwija, co jest związane z ciągłym wprowadzaniem nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych, a także rosnącą świadomością społeczną na temat profilaktyki chorób płucnych u dzieci. Wczesne wykrycie i leczenie schorzeń układu oddechowego u dzieci, takich jak astma czy zapalenie oskrzeli, znacząco zwiększa szanse na skuteczne leczenie i poprawę jakości życia małych pacjentów. Regularne badania pulmonologiczne, w tym spirometria czy testy alergiczne, są kluczowe w identyfikacji przyczyn problemów z oddychaniem i doborze odpowiedniego leczenia.

Nasi specjaliści

lek. Michalina Malik

Specjalista chorób płuc dzieci

Cennik usług pulmonologii dziecięcej

Pierwsza wizyta 200 zł
Pierwsza wizyta z USG 250 zł
Kolejne wizyty 180 zł
Kolejne wizyty z USG 180 zł + 50 zł

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica