Book Visit With Us!

Edit Template

Poradnia Chirurgiczna

Godziny przyjęć

Poniedziałek 16:00 - 19:00

Numer telefonu

+ 48 668 312 122

Adres przychodni​

Mazowiecka 8, Jastrzębie-Zdrój 44-335

Poradnia Chirurgiczna Merkury Medica

Chirurg to lekarz specjalizujący się w przeprowadzaniu zabiegów operacyjnych w celu leczenia różnych schorzeń i urazów.

Podczas wizyty w Poradni Chirurgicznej Merkury Medica z dużym zaangażowaniem podchodzimy do rozmowy i przeprowadzaniu odpowiednich badań, które zakwalifikują pacjenta do właściwych zabiegów chirurgicznych. Pacjent nie tylko jest kierowany na operacje, ale często również poddawany jest pewnym badaniom w celu diagnozy problemu lub oceny zakresu potrzebnej interwencji. W zależności od specjalizacji chirurga (chirurgia ogólna, naczyniowa, klatki piersiowej, ortopedyczna itp.) oraz konkretnego problemu pacjenta lista badań może być różna. Ważne jest, aby pacjent przestrzegał zaleceń chirurga i poddał się wszystkim zleconym badaniom przed planowanym zabiegiem chirurgicznym.

poradnia chirurgiczna Jastrzębie Zdrój

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

Warto pamiętać, że wiele problemów zdrowotnych można skutecznie leczyć, jeśli zostaną zdiagnozowane i potraktowane we wczesnym stadium. Jeśli potrzebujesz konsultacji chirurga, umów się na wizytę do naszej poradni. Jeśli podejrzewasz, że masz problem ortopedyczny, warto jak najszybciej umówić się na konsultację.Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 312 122 lub w wiadomości poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego.

poradnia chirurgiczna Jastrzębie Zdrój

Co powinieneś wiedzieć o chirurgii?

Chirurgia to dziedzina medycyny skupiająca się na leczeniu schorzeń przez interwencje operacyjne. Jest to jedna z kluczowych i nieustannie rozwijających się dziedzin medycyny, co wiąże się z postępami w technikach operacyjnych, narzędziach chirurgicznych oraz metodach rekonwalescencji po zabiegu. Szybka i precyzyjna interwencja chirurgiczna może być kluczem do powodzenia leczenia wielu schorzeń, w tym również nowotworów. Regularne szkolenia i kursy specjalistyczne, takie jak kursy laparoskopowe czy mikrochirurgiczne, pozwalają chirurgom na ciągłe doskonalenie umiejętności i zastosowanie nowoczesnych metod leczenia.

Nasi specjaliści

lek.med Dariusz Tomsia

Chirurg

Więcej informacji

Cennik usług chirurgicznych

Kardiolog

lek. Marcin Sitko

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W trakcie swoich wizyt, zbiera szczegółowy wywiad, w którym pyta go m. in. przewlekłe choroby, przyjmowane leki, niepokojące objawy. Chętnie niesie pomoc swoim pacjentom i poszukuje najlepszego rozwiązania przyczyny schorzenia.

Kardiolog

Formularz kontaktowy

    Kontakt Jastrzębie-Zdrój

    Kontakt Wieprz

    © 2023 Merkury Medica